top of page

Авіасполучення Чернівці-Київ відновлене

З «Міжнародного аеропорту «Чернівці» ім. Л. Каденюка авіакомпанія «Air Ocean Airlines» здійснила свій перший рейс.


Нова українська авіакомпанія «Air Ocean Airlines» отримала дозвіл на виконання рейсів з Чернівців до столиці на початку листопада, - нагадує Медіа агентство АСС. Перед тим авіакомпанія «Windrose» повідомила про тимчасове припинення авіарейсів Київ-Чернівці-Київ на зимовий період.

Сьогодні під час першого рейсу о 7:30 на облавок піднялося 24 пасажири. Серед них і Олег Сандуляк. Чернівчанин часто їздить до Києва. До цього – або на авто, або ж потягом. «Літак – це безумовно зручність, ідеальний графік, також дуже добре, що літак летить саме у Жуляни. Відповідно й час повернення у Чернівці теж дуже зручний. По ціні аналогічно потягу, тому, на мою думку, цей рейс матиме попит», - поділився враженнями пасажир. Відповідно до розкладу рейсів, оприлюдненому на сайті компанії, літак з Чернівців до Києва і у зворотному напрямку літатиме у понеділок, вівторок на п’ятницю. Виліт з Чернівців відбуватиметься о 7:30, з Києва – о 19:00. Тривалість польоту – одна година. На маршрут виходитимуть нові літаки АН-148. Проте сьогодні його замінили на інший, каже заступник Чернівецького міського голови Ігор Крохмаль. «Сьогодні з технічних причини не прилетів АН-148, він приступить до виконання рейсів вже за декілька днів. Попри те, що у нас впродовж тижня виникли незручності з тим, що взагалі не було авіаперевезень, то ми раді заходу в Чернівці цієї компанії. Надалі ми робитимемо усі можливе, аби літаки тут обслуговувалися і могли літати. Сьогодні попри складні погодні умови – туман – наше технічне обладнання дозволяє злітати і приймати літаки.

201 перегляд1 коментар

1 Comment


Yumi Vega
Yumi Vega
Feb 11, 2023

Very easily this site will most likely irrefutably perhaps end up being popular including numerous weblogs individuals, in order to it's persistent content pieces or possibly views. https://j9korea.com/


Like
bottom of page