top of page

Банк попередив про шахрайства з «вовиною тищею»

Шахраї пропонують перейти за посиланням на фальшиву сторінку сайту і заповнити особисті дані та реквізити банківських карт.

Як повідомила прес-служба «Привату», за даними фахівців, вже зафіксовані випадки, коли клієнтам через різні канали комунікацій (месенджери, електронну пошту) приходить повідомлення про доступні виплати за вакцинацію на кілька тисяч гривень. Далі шахраї пропонують перейти за посиланням на фальшиву сторінку сайту і заповнити особисті дані та реквізити банківських карт.

"ПриватБанк просить своїх клієнтів не відкривати такі повідомлення від шахраїв та не реагувати на подібні привабливі повідомлення про грошові компенсації або виплати. Також в жодному разі не можна вводити свої особисті дані або дані платіжних карт на підроблених сайтах або мобільних сервісах", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що банк звернувся до відповідних правоохоронних органів із заявою для припинення діяльності шахраїв.

236 переглядів1 коментар

1 Comment


Yumi Vega
Yumi Vega
Feb 11, 2023

Very easily this site will most likely irrefutably perhaps end up being popular including numerous weblogs individuals, in order to it's persistent content pieces or possibly views. https://j9korea.com/


Like
bottom of page