top of page

Без розрізання стрічок і оркестру

Пожежна безпека шкіл є бути одним із пріоритетів для місцевої влади, адже вона напряму стосується безпеки учнів, учителів та усіх, хто знаходиться у закладах.


Тому Новоселицькою РДА спільно з відділом освіти прийнято рішення виділити 1500,000 тис.грн із залишків державної освітньої субвенції та направити їх на проведення протипожежних заходів у закладах освіти району. Вже встановлено пожежну сигналізацію у НВК «Боянська гімназія» та Боянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Слід також зазначити, що повністю завершено роботи щодо облаштування 4 внутрішніх вбиралень на І поверсі для учнів школи у Боянській загальноосвітній школі, зокрема, 2 з них для дітей з особливими освітніми потребами. Роботи і надалі будуть продовжуватися.

Створення безпечного освітнього середовища у закладах освіти – одне із основних завдань, яке сьогодні поставлено Президентом та Урядом перед місцевою владою та освітянами. Зокрема, особлива увага акцентується на дотриманні вимог пожежних та санітарних норм у всіх закладах освіти.

534 перегляди1 коментар

1 Comment


Yumi Vega
Yumi Vega
Feb 11, 2023

Very easily this site will most likely irrefutably perhaps end up being popular including numerous weblogs individuals, in order to it's persistent content pieces or possibly views. https://j9korea.com/


Like
bottom of page