Черговий вантаж з Італії від новосельчан, які мешкають у цій країні, отримала сьогодні Новоселицька міська організація ветеранів.
Вантаж одягу, засобів гігієни привіз в офіс організації Василь Рущук. Це вже далеко не перша допомога, яку збирають в Італії наші земляки, зокрема Ірина Хабовська, яка спільно з друзями створила організацію "AiuTiAmo" і вже близько двох років допомагає благодійним організаціям, дитячим будинкам, просто людям, які цього потребують, речами, медичними засобами, продуктами харчування, засобами гігієни тощо.