top of page

Буковина залишається у "жовтій зоні"

Жовта зона наразі охоплює Закарпатську, Кіровоградську, Тернопільську, Чернівецьку та Харківську області.

В Україні станом на ранок неділі, 28 листопада, у червоній зоні карантину залишаються Київ та 18 областей, у помаранчевій – одна, а жовта – розширилася до п'яти областей. Про це свідчать дані МОЗ.

Так, до червоної зони крім столиці входять Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Сумська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області.

У помаранчевій зоні знаходиться лише один регіон.

Жовта зона наразі охоплює Закарпатську, Кіровоградську, Тернопільську, Чернівецьку області, а також Харківську область, яка напередодні була помаранчевого кольору.

Нагадаємо, цього тижня Кабмін посилив вимоги карантину у жовтій зоні. Тепер для роботи закладів у цій зоні та їх відвідування необхідно мати хоча б одну дозу вакцини від коронавірусу. Також уряд у чотири рази скоротив термін дії "жовтих" COVID-сертифікатів.

Також повідомлялося, що дві області вирішили не виходити із червоної зони карантину. Епідемічна ситуація в них стабілізувалася, але місцева влада побоюється сплеску захворюваності перед зимовими святами.

50 переглядів1 коментар
bottom of page