top of page

Біля Драниці відновили рух вантажних потягів залізницею

У Чернівецькій області поблизу села Мамалига, де раніше утворилося провалля, відновили рух вантажних потягів. Водночас пасажирські потяги продовжують курсувати через Тернопіль.

Про це Суспільному сказав керівник пасажирських перевезень Укрзалізниці Олександр Шевченко.

За словами Шевченка, геологи зробили попередню експертизу провалля, після цього дозволили рух вантажних вагонів. Біля ділянки цілодобово чергують залізничники.

Ділянку під колією, де стався обвал, засипали гравієм

Щоб відновити на цій ділянці курсування потяга 117/118 "Чернівці-Чернігів", геологи мають зробити фінальну експертизу. Результати очікують 18 жовтня.

Нагадаємо:

19 вересня утворилось провалля під залізницею між селами Драниця і Мамалига. Пасажирів, які їхали потягом № 117/118 "Чернівці-Чернігів", довозили автобусами.

Залізничники засипали в яму 200 кубічних метрів щебеню та 225 кубічних метрів бутового каменю. Опісля потяг курсував через ділянку зі зменшеною швидкістю, повідомляли Суспільному в Укрзалізниці.

21 вересня на цій ділянці знову утворилося провалля діаметром 5 метрів. Через обвал потяг з Чернівців в напрямку Києва почав курсувати через Тернопіль. Він їздить за графіком, але прибуває на кінцеві станції з затримкою у дві години.

У коментарі Суспільному геолог Богдан Рідуш розповідав, що земля на ділянці обвалюється, бо у ґрунті переважає вапняк, який підмивають підземні води. За його словами, ділянка, яку засипали, безпечною, однак через підмивання ґрунту можливі обвали в інших місцях.

180 переглядів1 коментар
bottom of page