top of page

Ванчиківці остаточно погодили створення громадиСьогодні у с. Ванчиківці на Новоселиччині відбулися збори села.

Ванчиківчани прослухали звіт сільського голови Мар'яна Каланчі, обговорили наболілі проблеми, як то відсутність лабораторії у селі, опалення у сільській амбулаторії, стихійних сміттєзвалищ, нарахування субсидій тощо і зрештою визнали роботу голови задовільною. Сільський голова вручив подяки найбільш активним односельцям, подякував всім за допомогу і підтримку.

Після цього перейшли до другого питання, яке, за великим рахунком і було головним - минулої неділі у селах Костичани і Черленівка відбулися подібні збори, де були ухвалені рішення про створення об'єднаної громади із центром у с. Ванчиківці. Сільські ради прийняли відповідні рішення. Тож останнє слово залишилося за ванчиківчанами. Сільський голова прочитав проект рішення, яким пропонувалося винести на найближчу сесію сільської ради рішення про створення спільної робочої групи для підготовки добровільного об'єднання трьох сіл в одну громаду із центром із Ванчиківцями. Проголосували одноголосно.

На сесії був присутній і виступив, пообіцявши підтримку новій громаді, голова АПОП "Золотий колос" Степан Глігор, а також сільські голови Костичан і Черленівки Володимир Лупой та Олександр Ротар.

Оскільки питання цього об'єднання обговорюється досить давно, суперечок щодо рішення чи бурхливих обговорень не було. Тепер відбуватиметься процедура, передбачена законодавством, щодо визначення спроможності громади і внесення відповідних змін у перспективний план.


510 переглядів1 коментар

1 Comment


Yumi Vega
Yumi Vega
Feb 13, 2023

Very helpful advice in this particular post! It’s the little changes that make the largest changes. Thanks for sharing! https://j9korea.com/


Like
bottom of page