top of page

Вбивцю за злочин в Італії через 20 років затримали у МамализіНовоселицький районний суд задовольнив клопотання правоохоронців і призначив громадянину Молдови, якого затримали на міжнародному автомобільному пункті пропуску «Мамалига», тимчасовий арешт терміном у 40 діб. Арештованого поміщено до Чернівецького слідчого ізолятору. Поліція очікує надходження від італійських колег запиту про видачу арештованого та матеріалів для його екстрадиції.

Як повідомляє відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області У 1999 році громадянин Молдови 1971 року народження разом зі спільниками скоїв умисне вбивство на території Італії. Злочинці завдали своїй жертві майже два десятки ножових поранень. Цей випадок набув суспільного резонансу й широко висвітлювався як у місцевих, так і в міжнародних ЗМІ. Затриманому інкримінується добровільна співучасть у вбивстві, незаконне носіння й зберігання зброї та втеча. За скоєне суд призначив йому майже 25 років позбавлення волі.

12 січня в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Мамалига» чернівецькі прикордонники виявили та затримали розшукуваного під час спроби в’їзду до України. Наразі буковинська поліція вирішила питання щодо його арешту та сприяє подальшій видачі компетентним органам Італії.

Взаємодія з правоохоронними органами інших країн у разі затримання розшукуваних осіб, є важливою складовою міжнародної співпраці обласного управління Нацполіції, яку забезпечує сектор міжнародного поліцейського співробітництва ГУНП.

Відразу після затримання 48-річного розшукуваного, працівники сектору оперативно отримали: від Генерального секретаріату Інтерполу – офіційне підтвердження про його розшук, від бюро Інтерполу Італії – міжнародний ордер на арешт затриманого.

Кропітка робота буковинських поліцейських дозволила своєчасно підготувати усі необхідні матеріали для їх передачі до суду та взяття під варту правопорушника.

1 868 переглядів1 коментар

1 則留言


Yumi Vega
Yumi Vega
2023年2月13日

Very helpful advice in this particular post! It’s the little changes that make the largest changes. Thanks for sharing! https://j9korea.com/


按讚
bottom of page