top of page

Вже цього тижня до західної України прийде "метеорологічна" весна

Протягом найближчого тижня на українців чекає мінливий і теплий характер погоди. В деяких регіонах середньодобова температура може перевищити 0°, тому можливий прихід метеорологічної весни.

Такий прогноз зробив синоптик Ігор Кібальчич, передає meteoprog.

За його прогнозом, до середи, 16 лютого, в усіх областях України збережеться суха і малохмарна погода без опадів зі значними коливаннями добової температури.

"Вночі повсюди спостерігатимуться морози, подекуди навіть нижче -10°, а ось у денний час досить високе лютневе сонце буде здатне прогрівати повітря до додатних значень", - розказав він.

За словами синоптика, з 17 лютого внаслідок розповсюдження вологих повітряних мас атлантичного походження відбудеться поступове погіршення погодних умов. Починаючи із західних областей циклонічна діяльність та атмосферні фронти принесуть на територію нашої країни опади переважно у вигляді дощів із мокрим снігом, помітно посилиться вітер південно-західної чверті та суттєво знизиться атмосферний тиск. Середньодобові температури повітря підвищяться, а нічні морози поступово зовсім відступлять.

"Таким чином, впродовж найближчого тижня температурний фон виявиться вищим за норму у більшості регіонів, у західних, центральних та південних областях є ймовірність настання метеорологічної весни (коли середньодобова температура стабільно перевищує 0 °С)", - повідомив він.

Так, за його прогнозом, 16 лютого, починаючи із західних та південних областей, помітно підвищиться температура повітря, а також посилиться вітер. Невеликі опади у вигляді снігу та дощу пройдуть у Карпатах та на Прикарпатті. Температура повітря вночі очікується -6...-1 °С, у західних областях близько 0 °С; вдень повітря прогріється до +3...+8 °С, на Прикарпатті до +11 °С.

147 переглядів1 коментар
bottom of page