top of page

Вимоги щодо вакцинації для проїзду у міжміському транспорті - надовго

В Україні найближчим часом будуть змінені карантинні норми: вимоги для проїзду в транспорті послаблять, проте на регіони "жовтої" зони чекає посилення обмежень.

Деталі майбутніх рішень Кабміну розкрив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі телеканалу "Інтер".

За словами очільника МОЗ, найближчим часом Луганська та Львівська області покинуть "червону" зону карантину й перейдуть одразу до "жовтої". Втім, у цій зоні незабаром для того, щоб потрапити до адмінбудівель, розважальних закладів та на масові заходи необхідно буде мати документ про повну вакцинацію, а не щонайменше одне щеплення, як зараз.

Вимогу надавати COVID-сертифікати для проїзду в міському транспорті також переглянуть, а для поїздок по країні вона залишиться обов'язковою.

"Міжрегіональне надовго, і ми будемо утримувати цю ситуацію поки не буде спад захворюваності на коронавірус. Але до МОЗу звернулися мери деяких міст, аби переглянути питання проїзду у міському транспорті. Ми будемо йти назустріч, оскільки наближаються холоди. Ми переходимо на такий етап, коли кажемо: "пандемія стає пандемією невакцинованих людей, і вакциновані не повинні страждати через невакцинованих", - повідомив міністр.

105 переглядів1 коментар
bottom of page