top of page

Вищі навчальні заклади СБУ запрошують

До уваги абітурієнтів!

Вищі військові навчальні заклади, які готують фахівців для Служби безпеки України, оголошують набір на денну форму навчання на 2020 рік.

Національна академія Служби безпеки України (м.Київ) на денну форму навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти за спеціальностями:


- «Державна безпека» (за спеціалізаціями: «поглиблене вивчення тактико-спеціальних дисциплін», «поглиблене вивчення іноземних мов») - виключно осіб чоловічої статі;

- «Філологія» (за спеціалізацією «переклад у сфері забезпечення державної безпеки») – незалежно від статі.

Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м.Харків) на денну форму навчання:

- для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти за спеціальністю «Право» (за спеціальністю «правові засади діяльності Служби безпеки України») - незалежно від статі;

- для здобуття ступеня магістра на основі освітнього ступеня бакалавра за спеціальністю «Право» (за спеціальністю «правові засади діяльності Служби безпеки України») – кандидати, які отримали ступінь бакалавра в інших закладах вищої освіти України, незалежно від статі.

Заяви прийматимуться до 1 березня 2020 року.

З правилами прийому можна ознайомитися на сайтах вишів

http://academy.ssu.gov.ua/ua/page_abiturient/ (Національна академія Служби безпеки України)

та http://vstup.nlu.edu.ua/ (Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого).

За додатковою інформацією звертайтеся до відділу кадрового забезпечення Управління СБ України в Чернівецькій області (м. Чернівці, вул. Шевченка, 1а) або за телефоном: (0372) 595-352, 595-337.

50 переглядів1 коментар
bottom of page