top of page

Влада готується до можливої повені

Рух мостом у Маршинцях знову обмежили сьогодні о 21.00 у зв’язку з тим, що підтоплено підходи з обох сторін до цього мосту.

До жителів області звернувся голова ОДА Сергій Осачук. Він повідомив, що найбільший рівень води у гірських річках Буковини буде досягнуто через чотири-п’ять годин, а до Чернівців ця хвиля дійде завтра вранці. Такоож Осачук повідомив про загрозу підтоплення Калинівського ринку в Чернівцях, а також про ймовірність підтоплення присадибних ділянок у селах Мамаївці та Лужани.

Окрім того, голова ОДА звернув увагу на те, що підтопленню загрожує і міст неподалік села Маршинці Новоселицького району.

Також відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо можливої небезпечної гідрологічної ситуації на території Новоселицького району в результаті різкого підвищення рівня води у р. Прут.

Прийнято рішення забезпечити готовність сил цивільного захисту до реагування у разі можливого ускладнення ситуації; - організувати, у разі необхідності, очистки русел малих річок та дренажних систем для відновлення їх пропускної спроможності та безперешкодного стоку води. Доручено привести у готовність волонтерські команди (формування) цивільного захисту, переглянути Плани евакуації внаслідок затоплення тощо.

928 переглядів1 коментар
bottom of page