Все про зміни у виплаті пільг на житлово-комунальні послуги

З 1 жовтня 2019 року запроваджується новий механізм виплати пільг на оплату житлово-комунальних послуг. При цьому порядок призначення виплат залишається майже незмінним.

Отже, з 01.10.2019 суму пільги розраховують структурні підрозділи з питань соціального захисту населення, виходячи з розміру знижки, на яку пільговик має право згідно з законом. Також на неї впливатимуть ціни і тарифи на житлово-комунальні послуги та державні соціальні нормативи у сфері житлово-комунального обслуговування.

Новий механізм виплати пільг передбачає, що гроші передаватимуться людям, а не підприємствам-надавачам послуг. Монетизація пільг не вплине на розмір передбачених законом соціальних гарантій і дозволить заощаджувати кошти на економному споживанні житлово-комунальних послуг і використовувати їх на власні потреби пільговика.

Тобто, якщо домогосподарство спожило менше ресурсів, ніж передбачено в нормативі – заощаджені гроші вони можуть залишити собі.

Яким чином можна отримати монетизацію пільг на житлово-комунальні послуги з 1 жовтня 2019 року?

Новий механізм дає два варіанти одержання допомоги:

Безготівкова монетизація – коли Ощадбанк автоматично створює обліковий запис одержувача пільг, на який нараховуються кошти, а за підсумками опалювального сезону – зекономлені гроші можна зняти (раз на рік). В цьому випадку пільговик не докладає жодних зусиль, за нього все зроблять органи соцзахисту;Готівкова монетизація – коли одержувач пільги може відкрити рахунок АТ «Ощадбанк» і кожен місяць отримувати «живі» гроші.

Тим пільговикам, які бажають отримувати свою пільгу готівкою, потрібно щорічно до 15 жовтня (15 травня) звертатися до управлінь соціального захисту, з метою надання заяви, в якій зазначити реквізити банківського рахунку. Після цього пільгу виплачуватимуть готівкою з початку опалювального (неопалювального) сезону .

Про зміни – повідомляємо вчасно!

Пільговик зобов’язаний повідомляти структурному підрозділу з питань соціального захисту населення про зміну всіх обставин, які впливають на надання пільг (змінився склад сім’ї, набір житлово-комунальних послуг, зміна місця реєстрації/проживання, одруження/розлучення/народження дитини тощо).

Стежимо, щоб не було заборгованості

Пільговики, яким надається пільга у грошовій формі, зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми пільги, перерахованої виконавцям комунальних послуг або виплаченої таким пільговикам готівкою.

До 25 вересня та 25 квітня до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення буде надаватися інформація про суму простроченої понад місяць (на дату надання такої інформації) заборгованості з оплати житлово – комунальних послуг, сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, щодо пільговиків, які отримують пільгу у готівковій формі.

У разі існування простроченої понад місяць заборгованості по оплаті за спожиті житлово - комунальні послуги (на дату надання такої інформації) заборгованості, сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, у пільговиків, які отримують пільгу у готівковій формі, виплата пільги з наступного опалювального (неопалювального) сезону здійснюється у грошовій безготівковій формі.

ВАЖЛИВО

За отриманням інформації про будь-які питання, пов'язані з нарахуванням пільги, пільговики звертаються до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення.

За отриманням інформації про спожиті послуги, нараховані суми за послуги, розмір заборгованості (переплати), пільговики звертаються до виконавців комунальних послуг. Сайти для споживачів газу ПАТ «Чернівцігаз збут» - https://104.ua, для споживачів електроенергії «Чернівецька обласна енергопостачальна компанія»- https://www.myenergy.cv.ua.

За отриманням інформації про операції, здійснені за обліковим записом пільговика щодо перерахування коштів виконавцям комунальних послуг, пільговики звертаються до АТ "Ощадбанк". Інформація надається в порядку, визначеному АТ "Ощадбанк". Сайт АТ «Ощадбанк» - https://www.oschadbank.ua/ua/sd .

ДО УВАГИ

Для правильного розрахунку суми нарахування за спожиті житлово-комунальні послуги та визначення будь-якої заборгованості, споживачі, у тому рахунку і пільговики, зобов`язані щомісяця надавати до свого Оператора системи розподілу (ПАТ «Чернівцігаз збут», «Чернівецька обласна енергопостачальна компанія»- покази електро-, газо- лічильника на 1–е число у термін до трьох робочих днів місяця наступного за місяцем за який надаються дані.

За додатковою інформацією звертайтеся в управління праці та соціального захисту населення за адресою: м.Новоселиця, вул..Чкалова,7, каб.39, т.5-09-69

Начальник відділу персоніфікованого обліку

осіб, які мають право на пільги управління праці

та соціального захисту населення Новоселицької РДА

Вікторія Роман

811 перегляд0 коментар

Інформаційне агентство "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Керівник ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА" Андрій РОМАНЦОВ

+38-099-04-02-007 +38-095-08-33-441

Skype: rayoninfo;  Канал youtube: youtube.com/c/rayoninfo1;  google.com/+rayoninfo1

Email: rayoninfo@yahoo.com;   romashka2009471@gmail.com

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Flickr Социальной Иконка
  • RSS Социальной Иконка