![](https://static.wixstatic.com/media/9b9551_1a3e97b1b3ba4575b6305492c77db450~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_22,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9b9551_1a3e97b1b3ba4575b6305492c77db450~mv2.jpg)
В рамках впровадження проекту "Шлях до здорового життя через розвиток транскордонної спортивної інфраструктури" 11-13 січня 2019 року відбувся другий транскордонний спортивний турнір у м. Унгень (Республіка Молдова) між містами Новоселиця та Унгень.
Замагання відбувалися між різними віковими групами та з різних видів спорту, а саме місто Новоселиця представляли дві команди з футболу (юнаки та дорослі) та з волейболу (дівчата та чоловіки ).
На змаганнях були присутні партнери проекту:
Міська рада Унгень,
Міська рада Новоселиці,
Регіональний центр сталого розвитку
Новоселицький районний фізкультурно-оздоровчий клуб "Колос".
Привітали учасників мер міста Унгень Александр Амброс, секретар Новоселицької міськради Вадим Рошка, голова РФОК "Колос" Георгій Кіріл.
Господарі майданчиків підготувалися ґрунтовно, і хоча ігри були швидше товариські, в спортивних залах будинку культури (волейбол) та місцевого ліцею (міні-футбол) пристрасті розгорілися не на жарт. На жаль, новосельчанам не вдалося вирвати перемогу у суперників у волейбольних змаганнях, в футболі серед дорослих перемогу святкували гості, юнаки поступилися суперникам. Втім, жоден з учасників не залишився без дипломів і нагород.
![](https://static.wixstatic.com/media/9b9551_f2cef955fa604c45937affd863e734b0~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_36,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9b9551_f2cef955fa604c45937affd863e734b0~mv2.jpg)