top of page

Відбувся турнір-відповідь в Унгенах


В рамках впровадження проекту "Шлях до здорового життя через розвиток транскордонної спортивної інфраструктури" 11-13 січня 2019 року відбувся другий транскордонний спортивний турнір у м. Унгень (Республіка Молдова) між містами Новоселиця та Унгень.


Замагання відбувалися між різними віковими групами та з різних видів спорту, а саме місто Новоселиця представляли дві команди з футболу (юнаки та дорослі) та з волейболу (дівчата та чоловіки ).

На змаганнях були присутні партнери проекту:

Міська рада Унгень,

Міська рада Новоселиці,

Регіональний центр сталого розвитку

Новоселицький районний фізкультурно-оздоровчий клуб "Колос".

Привітали учасників мер міста Унгень Александр Амброс, секретар Новоселицької міськради Вадим Рошка, голова РФОК "Колос" Георгій Кіріл.


Господарі майданчиків підготувалися ґрунтовно, і хоча ігри були швидше товариські, в спортивних залах будинку культури (волейбол) та місцевого ліцею (міні-футбол) пристрасті розгорілися не на жарт. На жаль, новосельчанам не вдалося вирвати перемогу у суперників у волейбольних змаганнях, в футболі серед дорослих перемогу святкували гості, юнаки поступилися суперникам. Втім, жоден з учасників не залишився без дипломів і нагород.


204 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page