Відбулися районні змагання «Підсніжник»

З метою пропаганди здорового способу життя і розвитку спортивного орієнтування серед учнівської молоді та підготовки збірної району до обласних змагань, 13 березня у місті Новоселиця був проведений вже традиційний чемпіонат району зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «Підсніжник», - повідомив методист з спортивного туризму Іван Княгницький.


Змагання проводились в лісовому масиві біля річці Прут. У змаганнях прийняли участь 120 учнів з 7 загальноосвітніх закладів району: Новоселицький районний ліцей, Новоселицька гімназія, Маршинецький НВК, Магальска ЗОШ, Драницька ЗОШ, Малинівська ЗОШ, Тарасівецька ЗОШ.

Спортсмени-орієнтувальники долали тяжку дистанцію з природними перешкодами у п’ятьох вікових групах серед юнаків та дівчат. Всі учасники показали себе з найкращого боку, витримали всі випробування та показали велике бажання до перемоги. У підсумку загальнокомандного заліку, місця розподілились наступним чином: Драницька загальноосвітня школа – третє місце, Маршинецький навчально-виховний комплекс – друге місце, Котелівський навчально-виховний комплекс – перше місце.

127 перегляд0 коментар

Інформаційне агентство "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Керівник ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА" Андрій РОМАНЦОВ

+38-099-04-02-007 +38-095-08-33-441

Skype: rayoninfo;  Канал youtube: youtube.com/c/rayoninfo1;  google.com/+rayoninfo1

Email: rayoninfo@yahoo.com;   romashka2009471@gmail.com

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Flickr Социальной Иконка
  • RSS Социальной Иконка