top of page

Від серця до серця

В усіх регіонах України, у період з 1 по 30 квітня 2019 року проходитиме ХІV Всеукраїнська благодійна акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» – «Дитяче серденько, живи!» головною метою якої є збір коштів для закупівлі кардіологічного обладнання у дитячі лікарні відповідної області.


Акція відбуватиметься чотирнадцятий рік поспіль i за цей час уже встигла набути загальнонаціональної підтримки. Надзвичайно важливою є саме Ваша підтримка й допомога у проведенні цього суспільно — важливого благодійного проекту, - зазначає Роман Даців, головний спеціаліст відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту РДА .

​В рамках проведення благодійної акції ВБФ «Серце до серця» – «Дитяче серденько, живи!» відділом культури, національностей, релігій, молоді та спорту районної державної адміністрації та Громадською організацією «Асоціація молдавської молоді із Північної Бессарабії» планується проведення благодійних концертів «У ритмі дитячого серця» та збір коштів.

Як зазначають організатори, метою таких щорічних благодійних акцій є збір коштів для хворих дітей. На зібрані кошти фонд закуповує медичне кардіологічне обладнання та передає його для обласних дитячих лікарень України.


122 перегляди0 коментарів
bottom of page