top of page

Вітали рятувальників

З нагоди професійного свята у Новоселицькому РС УДСНС України у Чернівецькій області з відбулося урочисте шикування, на яке завітали в. о. голови РДА Каріна Поп, заступнця голови райради Ольга Цуркан, голова Новоселицької ОТГ Марія Нікорич, - повідомляє сайт Новоселицької ОТГ.

Крім привітань та словами вдячності за самовіддану працю, виявлені відвагу і героїзм, віддане виконання службових обов'язків та високий професіоналізм у роботі посадовці вручили рятувальникам грамоти і подяки виконкому міської ради.


З нагоди Дня рятівника настоятель Свято-Успенської церкви м.Новоселиця, митрофорний протоієрей отець Євгеній Беженар виголосив духовну проповідь, освятив пожежну техніку й приміщення пожежно-рятувальної частини та поблагословив рятівників.

Голова ОТГ Марія Нікорич також передала рятувальникам обладнання (спецодяг, засоби зв’язку тощо), крім того за кошти громади було закуплено паливно-мастильні матеріали на загальну суму 127 тис. грн..

А заступник голови ОТГ Сергій Арсеній Сергій нагородив учнів Новоселицького ліцею - Скриндіцу Михайла (8 клас), Бешлеу Івана (10 клас) та Андрусяка Олександра (11-Б клас) за активну участь у волонтерсько-рятувальному русі.55 переглядів0 коментарів
bottom of page