top of page

Віялових відключень не буде: Обленерго

"У повідомленні про віялові відключення ніби-то з підтвердженням офіційних державних установ та міністерств вказано населені пункти області, локації енергообладнання, що з першого погляду схоже на правду. Водночас назва енергопідприємства вказана не правильна, зазначені номери телефонів давно не працюють", - йдеться у повідомленні пресслужби.

У “Чернівціобленерго” ввважають, що навмисно розганяється паніка серед населення.

"Планові відключення електроенергії та віялові – дві великі різниці. Обленерго справді виконує тимчасове знеструмлення електрообладнання для здійснення планових робіт, але це пов’язано із ремонтом устаткування, модернізацією електромереж, підключення нових споживачів. Роботи з капітального чи поточного ремонту електрообладнання під напругою виконати неможливо. Для цього й існують планові відключення споживачів від електропостачання", - пояснили у “Чернівціобленерго”.

Енергетики нагадують, що інформація про планові відключення розміщена на офіційному сайті "Чернівціобленерго”.

У “Чернівціобленерго” зазначили, якщо в Україні будуть запроваджені віялові відключення, таке рішення буде ухвалене на найвищому рівні і графіки таких відключень будуть оприлюднені завчасно. Наразі жодних віялових відключень немає.

37 переглядів0 коментарів
bottom of page