В аварії у Боянах потерпіли жителі Припруття
- Район Інфо
- 16 трав. 2019 р.
- Читати 1 хв


15 травня приблизно о 19 годині на спецлінію «102» надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду в селі Бояни. Відбулося зіткнення двох легковиків – «Toyota Avalon» та «ВАЗ 2105».
Слідчо-оперативна група Новоселицького ВП на місці події встановила, що 39-річний водій автомобіля «Toyota Avalon», який є жителем Тернопільської області, здійснюючи обгін, виїхав на смугу зустрічного руху та допустив зіткнення із автомобілем «ВАЗ 2105». Внаслідок ДТП 33-річний водій автомобіля «ВАЗ 2105» з переломом лівого стегна та його 32-річний пасажир із забоєм м’яких тканин голови доставлені до ЛШМД міста Чернівці. Обоє потерпілих є жителями села Припруття.
За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками частини 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Водію загрожує до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Very helpful advice in this particular post! It’s the little changes that make the largest changes. Thanks for sharing! https://j9korea.com/