top of page

В закладах освіти громад працюють пункти прийому допомоги для солдат і мирного населення

Щодня з самого ранку до пізнього вечора працюють пункти прийому допомоги, розгорнуті в усіх закладах освіти Новоселиці і сіл громади.

Як розповідають у ліцеї №1 (колишня гімназія), жителі міста і сіл громади активно приносять і звозять продукти харчування, засоби гігієни, постільну білизну, одяг. Усе це волонтери розсортовують, щоб передати на потреби армії та вимушених переселенців.


У ліцеї №2 вчительський колектив і небайдужі мешканки міста плетуть захисні сітки. І звертаються до новоселиччан з проханням принести ще рибальські сіті (бажано квадратиками від 5 до 10 сантиметрів, хоча згодиться будь-яка). Матеріал для роботи поки що є, але не завадить костюмна тканина пісочного або кольору хакі.


У Новоселицькому ліцеї №3 ведуть роботу під гаслом «Допоможи ЗСУ». Для наших захисників тут приймають теплий одяг, термобілизну, консервацію (тушковане м’ясо). А головне – медикаменти, зокрема знеболювальні, противірусні ліки тощо.

90 переглядів1 коментар

1 Comment


Yumi Vega
Yumi Vega
Feb 13, 2023

Very helpful advice in this particular post! It’s the little changes that make the largest changes. Thanks for sharing! https://j9korea.com/


Like
bottom of page