top of page

В Новоселицькій районній лікарні встановили першу дезінфекційну рамку

Сьогодні у приймальному відділенні Новоселицької районної лікарні встановили рамку дезінфекційну туманоутворюючу РД-8.


Прилад українського виробництва призначений для дезінфекції медиків, які протидіють поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні.

Суть обладнання полягає в обробці медичного персоналу на виході з місця інфекційного відділення чи місця обсервації, куди медик заходить у захисному костюмі. Обладнання представлене рамкою, яка працює згідно з принципом туманостворення. Ця технологія широко використовується в обладнанні теплиць. Таким чином, прохід через рамку запобігає виносу вірусу з приміщення. Підлога обладнана поролоном для просотування взуття дезінфекційною рідиною. Машина оснащена крапельною трубкою невеликого діаметру, туманостворюючими форсунками та електронасосом. Особливість конструкції забезпечує розміщення форсунок "перехресним вогнем" по діагоналі для 100-відсоткової обробки з усіх боків. Запуск рамки відбувається дистанційно з пульту.

За словами голови РДА, невдовзі надійде ще один такий прилад.

1 292 перегляди1 коментар

1件のコメント


Yumi Vega
Yumi Vega
2023年2月13日

Very helpful advice in this particular post! It’s the little changes that make the largest changes. Thanks for sharing! https://j9korea.com/


いいね!
bottom of page