top of page

В Одесі пройшов XV Український муніципальний форум

Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи спільно з Асоціацією міст України (АМУ), а також міжнародними партнерами з США та Канади, проходив XV Український муніципальний форум, який зібрав понад 400 голів міст і об'єднаних громад. Також в рамках прес-туру «Одеська область – досвід реформ», Харківського прес-клубу Media Hub Kharkiv за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews в роботі форуму взяли участь журналісти з багатьох регіонів України.


Метою форуму організатори бачать створення унікальної платформи для консультацій та діалогу між місцевими та національними органами влади та надасть можливість місцевим обраним представникам та їхній Асоціації мати вплив на національні політики, законодавство та прийнятті рішень з усіх питань, що стосуються безпосередньо місцевого рівня.


Представники органів місцевого самоврядування, експерти та члени Конгресу обмінювалися досвідом в рамках трьох тематичних круглих столів, присвячених ключовим питанням місцевої демократії та доброго врядування: публічна етика, відкрите врядування та гендерна рівність.


Під час відкриття форуму до учасників звернувся Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи, відбулись зустрічі міських голів з представниками центральних органів державної влади, парламентарями, експертами.

На форумі обговорили подальший розвиток реформи місцевого самоврядування, пріоритети місцевого економічного розвитку, напрями підвищення ефективності залучення інвестицій, приклади інвестиційних успіхів в Україні тощо.

У роботі форуму взяла участь голова Новоселицької ОТГ Марія Нікорич.


75 переглядів1 коментар

1 Comment


Yumi Vega
Yumi Vega
Feb 13, 2023

Very helpful advice in this particular post! It’s the little changes that make the largest changes. Thanks for sharing! https://j9korea.com/


Like
bottom of page