top of page

В Румунії заперечили падіння російських безпілотників на територію Румунії

Міністерство закордонних справ України стверджує, що у ніч проти 4 вересня під час масованої атаки росії в районі Ізмаїльського порту російські «шахеди» впали та здетонували на території Румунії. Однак влада цієї країни заперечує таку інформацію.

Про детонацію «шахедів» на території Румунії повідомив речник МЗС України Олег Ніколенко з посиланням на інформацію Державної прикордонної служби України. Заяву заперечило Міністерство національної оборони Румунії.

«Це є черговим підтвердженням того, що російський ракетний терор становить величезну загрозу не лише безпеці України, але і безпеці сусідніх країн, зокрема держав-членів НАТО», — зазначив він.

МЗС України закликає партнерів прискорити забезпечення України додатковими сучасними системами протиракетної та протиповітряної оборони, а також бойовою авіацією, які посилять захист інфраструктури України, а також суміжних держав.

В румунському оборонному відомстві повідомили, що категорично спростовують про падіння російських безпілотників на територію Румунії.

Там вказують, що пильно стежили за атаками російських безпілотників цієї ночі. Мовляв, «шахеди» жодного разу не створювали прямих військових загроз національній території або територіальним водам Румунії.

Українські прикордонники поінформували румунських колег про фіксацію двох детонувань російських дронів на території Румунії, зазначив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко у коментарі LIGA.net.

«Також запропоновано надати можливу інформацію стосовно даних випадків. Наразі відповідь від румунської сторони ще не надходила», — сказав він.

Окупанти здійснили напад із південного та південно-східного напрямків: мису Чауда у тимчасово захопленому Криму та з міста Приморсько-Ахтарськ в рф. Загалом у небі українські бійці зафіксували 32 «шахеди», які атакували Одеську та Дніпропетровську області. Сили оборони знищили 23 ворожі ударні дрони.

11 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page