top of page

В Слободі у День Соборності відкрили нову котельню


У Слободі відкрили після реконструкції котельню, яка опалюватиме приміщення, в якому знаходиться початкова школа Собідського НВК, - повідомляє сайт Новоселицької міської ради.

Чотири класи, понад 50 дітей віднині перебуватимуть у комфортних умовах, в теплі, адже приміщення, де розташовані початкові класи, колишній житловий будинок пристосований для навчання школярів, опалювався пічками.

У День Соборності урочисто відкрили котельню, яка працює на твердому паливі. Директор школи Т. Коляско подякувала Новоселицькій міській раді, депутатам, будівельникам, які брали участь у будівництві і облаштуванні системи опалення, зокрема керівнику підприємства "Агроспецмонтаж" Степану Поповичу, підприємцям Ігорю Романчуку, Дмитру Стрілецькому, всім, хто брав участь у проведенні робіт. Привітали дітей і батьків та педагогів міський голова М. Нікорич, заступники міського голови С. Арсеній та Д. Шова, в. о. старости Слободи В. Федоряк. Будівлю навчального закладу і котельні освятив настоятель Свято-Михайлівської церкви о. Корнелій.

Міська рада Новоселицької ОТГ прийняла рішення щодо будівництва котельні і реконструкції системи опалення Слобідської початкової школи, з міського бюджету на проведення цих робіт було виділено 843 тис. грн.

78 переглядів1 коментар
bottom of page