top of page

В Україні вночі морози сягатимуть -8°

В Україні найближчими днями різко похолодає. вночі морози сягатимуть -8°. Завтра Україну минатимуть атмосферні фронти, через які у низці областей очікуються опади.

Про це у Facebook повідомила синоптик Наталка Діденко.

Завтра, за її словами, Україну минатимуть атмосферні фронти, тому у південній частині, на південному сході та місцями на Заході України пройдуть дощі.

"За фронтами поширюватиметься холодне повітря арктичного походження. Тому за теплом та спекою вже треба чекати до наступних сезонів або мандрувати теплими країнами", - попередила вона.

За даними Наталки Діденко, 9 листопада в Україні максимально очікується +1°...+7°, на Півдні +6°...+11°.

"На тижні, надалі, якісь серйозні опади малоймовірні - буде переважно сухо, хіба що з туманами. Але - холодно!"- попередила синоптик.

За її даними, у ніч на середу мороз передбачається в межах -2°...-8°.

Нагадаємо, за прогнозами синоптиків, в Україні цього тижня очікується різке похолодання.

Так, у вівторок, 9 листопада, на півночі та заході буде до +3°. На сході та півдні - до +7°. Ночами буде доходити до -5°.

Дощі на початку тижня мігруватимуть по всій Україні. Синоптики кажуть, вони легко можуть перетворитися на мокрий сніг. Зокрема, в Карпатському регіоні.

125 переглядів1 коментар

1 commentaire


Yumi Vega
Yumi Vega
13 févr. 2023

Very helpful advice in this particular post! It’s the little changes that make the largest changes. Thanks for sharing! https://j9korea.com/

J'aime
bottom of page