Дитсадок у Рідківцях отримав до 50-річчя подарунок за 5 мільйонів

Сьогодні в селі Рідківці Магальської об’єднаної територіальної громади урочисто відкрили додатковий корпус дитячого навчального закладу № 2.

Крім того, що тут у стислі терміни збудоване нове сучасне приміщення, розраховане на 50 місць, обладнане комфортними меблями, компактними ліжками, навіть оранжереєю, ремонт проведено і у старих приміщеннях, в результаті чого дитсадок являє собою цілісний комплекс, де діти можуть рости і розвиватись у відповідних умовах.

Відкрили свято голова Магалльської ОТГ Олена Нандриш та в. о. старости Рідківців Василь Корнецький. Привітали дітей з чудовою подією в.о. голови Новоселицької районної державної адміністрації Каріна Поп, керівник апарату Ліліана Габа, голова райкому профспілки працівників освіти і науки Лілія Єремейко, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Жакліна Панасюк, депутати сільської ради, громада села. Керівникам проекту, будівельникам колектив ДНЗ вручив грамоти і подяки. Варто зазначити, що у грудні дитсадку виповниться 50 років.

На завершення гості свята разом з дiтьми провели невелику екскурсію новим приміщенням, яке від сьогодні даруватиме радість щоденного перебування найменшим жителям села.

Вартість новозбудованого приміщення з обладнанням – близько 5 млн. грн.. Три з половиною з них – кошти інфраструктурної субвенції, решту профінансовано з бюджету громади.


71 перегляд0 коментар

Інформаційне агентство "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Керівник ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА" Андрій РОМАНЦОВ

+38-099-04-02-007 +38-095-08-33-441

Skype: rayoninfo;  Канал youtube: youtube.com/c/rayoninfo1;  google.com/+rayoninfo1

Email: rayoninfo@yahoo.com;   romashka2009471@gmail.com

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Flickr Социальной Иконка
  • RSS Социальной Иконка