top of page

До Дня місцевого самоврядування

Сьогодні в приміщенні в залі засідань Новоселицької міської ради відбулися урочисті збори з нагоди Дня місцевого самоврядування.


В урочистостях взяли участь працівники органів місцевого самоврядування, апарату виконкому, депутати міської ради, старости, ветерани органів місцевого самоврядування.

До учасників зібрання з вітальними словами звернулася міський голова Марія НІкорич, ветеран органів місцевого самоврядування Іван Пазяк, депутат ради В’ячеслав Бежан. Підкреслюючи важливість роботи органів місцевого самоврядування у розв'язанні проблем територіальної громади району і міста, міський голова наголосила на тому, що сьогодні місцеве самоврядування стало основою народовладдя, одним з головних чинників розвитку громадянського суспільства. Найактивніші представники органів місцевого самоврядування були відзначені почесними грамотами обласної ради та виконкому міської ради, грошовими преміями.

Творчими подарунками для всіх присутніх в залі стали виступи аматорів народного мистецтва Новоселицької громади.

Під час заходу особливі вітальні слова лунали для військовослужбовців Збройних Сил України та захисників України, волонтерів, які також в ці грудневі дні відзначають свої професійні свята. З нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування представників галузі було відзначено Почесними грамотами Чернівецької обласної ради та цінними подарунками.

188 переглядів0 коментарів
bottom of page