top of page

До завершення карантину УДМС у Чернівецькій області працюватиме в окремому режимі


Звертаємо увагу буковинців, що з 12 травня й до завершення карантинних заходів УДМС у Чернівецькій області продовжить надавати адміністративні послуги громадянам у окремому режимі згідно визначених графіків. Нагадуємо також, що обслуговування суб'єктів звернення здійснюється у ВИКЛЮЧНИХ ВИПАДКАХ за такими напрямками:

-

оформлення паспорта громадянина України у формі картки (ID-картки) замість втраченого або викраденого (у тому числі оформлення ID-картки замість втраченого або викраденого паспорта громадянина України у формі книжечки); - оформлення паспорта громадянина України у формі картки (ID-картки) у разі невідкладної необхідності для отримання публічних, адміністративних та фінансових послуг;

- вклеювання фотокарток до паспорта громадянина України у формі книжечки по досягненню особою відповідного віку;

- оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон у зв'язку з необхідністю термінового виїзду за кордон, пов'язаною з нагальною потребою в лікуванні від'їжджаючого, від'їздом особи, яка супроводжує тяжкохворого, чи смертю родича, який проживав за кордоном;

- оформлення посвідок на тимчасове і постійне проживання для іноземців та осіб без громадянства, у разі невідкладної необхідності для отримання публічних, адміністративних та фінансових послуг;

- отримання документів, що підтверджують громадянство, посвідчують особу чи її спеціальний статус, сформованих довідок, витягів тощо – у звичайному порядку, згідно режиму роботи підрозділів УДМС.

Плануючи візит до міграційної служби на період дії карантину, зверніть увагу, що структурні та територіальні підрозділі міграційної служби нашої області здійснюють прийом громадян за наступним графіком:

- сектор оформлення документів, відділ у справах іноземців та осіб без громадянства УДМС у Чернівецькій області, Глибоцький РВ, Новоселицький РВ, Сокирянський РВ: вівторок, четвер;

- Чернівецький МВ, Сторожинецький РВ, Хотинський РВ: середа, п’ятниця;

- Путильський РС та Заставнівський РВ: вівторок, п’ятниця;

- Вижницький, Кельменецький, Кіманський РВ: середа, субота:

- Герцаївський РС: вівторок, субота.

Звернутися до УДМС області можна письмово на адресу Управління ДМС: вул. Шептицького, 25 м. Чернівці, 58000 або на електронну пошту: cv@dmsu.gov.ua, ; cv_zmi@dmsu.gov.ua; Також можна залишити своє повідомлення на офіційній Facebook-сторінці УДМС України у Чернівецькій області за посиланням: https://www.facebook.com/udmscv/ . Ви можете зателефонувати на номер «гарячої лінії» УДМС (0372) 55-04-61 або до прес-служби на номер (0372) 59-16-79.

Поза тим, можна звертатися до наших фахівців за окремими напрямками діяльності з питань:

- набуття громадянства: (0372) 59-15-35;

- оформлення паспорта громадянина України: (0372) 59-17-03;

- оформлення документів для виїзду за кордон: (0372) 59-16-68;

- документування іноземців: (0372) 58-28-28.

Контактні дані щодо територіальних підрозділів можна знайти тут: https://dmsu.gov.ua/chernivtsi/pidrozdily.html . Візьміть до уваги, що раніше оформлені паспортні документи зберігаються у підрозділах міграційної служби рік з дня доставки. Тож ви зможете забрати свій паспорт після завершення дії карантину, не наражаючи себе і оточення на небезпеку інфікування.

Також немає потреби хвилюватися з приводу несвоєчасного звернення до підрозділів міграційної служби, адже на період карантину діє мораторій на штрафні санкції щодо іноземців, осіб без громадянства та громадян України. Дякуємо за ваше розуміння, дисциплінованість та відповідальність.

Управління ДМС у

Чернівецькій області

390 переглядів0 коментарів
bottom of page