top of page

До місцевих бюджетів спрямовано понад 36 млн. грн. податків та зборів

Місцеві бюджети Новоселицького та Герцаївського районів від сплати податкових зобов’язань протягом січня-лютого 2020 року збагатились на майже 36647,9 тис. грн. Ця сума на 5671,6 тис. грн. більша за відповідний період минулого року.


Зокрема, у лютому доходи місцевих бюджетів Новоселиччини склали 20151,0 тис. грн. Порівняно з лютим 2019 року забезпечено приріст надходжень на 3882,2 тис.грн. Про це інформують фахівці Новоселицького управління ГУ ДПС у Чернівецькій області.

За словами очільника відомства, левову частку надходжень складає податок на доходи фізичних осіб, від сплати якого за перші два місяці поточного року місцеві скарбниці отримали понад 20985,4 тис. грн. Також серед лідерів надходжень – єдиний податок, його суб’єкти господарювання сплатили більше 8222,7 тис. грн та податок на землю – його в місцевих бюджетах краю 4503,8 тис. грн.

Фахівці Новоселицького управління ГУ ДПС у Чернівецькій області переконані у високій податковій культурі бізнес-спільноти краю, в тандемі з якою вдається вже з перших місяців року наповнювати місцеві бюджети коштами, в тому числі з офіційних зарплат місцевих мешканців та підприємницької діяльності, які йдуть на розвиток міст та сіл області.

55 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page