top of page

До місцевого бюджету - 3,4 млн. грн. плати за землю та орендної платиДо місцевого бюджету Новоселиччини та Герцаївщини надійшло 3,4 млн. грн. плати за землю та орендної плати

Від власників землі та землекористувачів Новоселицького управління, а саме платників Новоселицького та Герцаївського районів, протягом січня-лютого 2019 року до місцевого бюджету надійшло 3401,7 тис. гривень плати за землю та орендної плати. З них 2001,7 тис. грн. спрямували платники податку - юридичні особи, а решту, 1400 тис.грн. - фізичні особи.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження від земельного податку збільшились на 260 тис. грн. або на 8 %.

В управлінні інформують, що плата за землю сплачується до місцевих бюджетів і входить до числа бюджетоформуючих податків територіальної казни.

Органи місцевого самоврядування встановлюють ставки плати за землю тa пільги щодо земельного податку, що сплачується на відповідній території (ст. 284 Податкового кодексу України).

Власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою податок сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році.

Податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення. За несвоєчасної сплати плати за землю застосовуються штрафні санкції та пеня.

12 переглядів0 коментарів
bottom of page