top of page

ДП «М’ясо Буковини»: модернізація і оновлення

Цього тижня команда експедиторів Новоселицького ДП «М’ясо Буковини» отримали новий, відповідно до фірмового стилю, автомобіль, обладнаний холодильною установкою, для доставлення продукції по торговельним галузям.


– Адже мало виготовити якісну продукцію, яка вже багато років є серед

лідерів за якістю і асортиментом на Буковині, - зазначила під час невеликої урочистості з цієї нагоди директор підприємства Ірина Шкуматова. - Важливо своєчасно, прямо з виробничої лінії, доставити продукцію споживачу.

ДП «М’ясо Буковини» поступово оновлює автопарк підприємства. Адже мережа торговельних закладів, які замовляють ковбаси і копченості новоселицького виробництва, постійно розширюється. Нині це не лише магазини і супермаркети Чернівців і Чернівецької області. Продукція торговельної марки «М’ясо Буковини» здобула прихильників фактично в усіх регіонах України. А покупець хоче отримувати лише найсвіжішу і найякіснішу продукцію. Тому технологи підприємства постійно оновлюють асортимент, розробляють нові види продукції. Лише цього місяця покупці із задоволенням зустріли новинку, ковбасу «КОРОЛІВСЬКА» із сиром та горіхами, та оновлену ковбасу «ШКУМАТІВСЬКА», до новорічно-різдвяних свят споживачам представлять ще кілька новинок.

Нещодавно фахівці ДП «М’ясо Буковини» взяли участь у конгресі «МEAT WASTE REDUCTION MAKEathon» у Німеччині. Колектив підприємства впевнений, що неперевершений європейський досвід стане в нагоді у виробництві. Результатом цієї

співпраці стане розробка нових напрямів у виробництві: преміального сегменту в’ялених і холодно копчених ковбас, а також продукції для веганів – виробництва без застосування жирів тваринного походження.

418 переглядів0 коментарів
bottom of page