31 липня по 2 серпня у м. Луцьк відбувся відкритий Кубок України з дзюдо серед дорослих.
![](https://static.wixstatic.com/media/9b9551_e1f9893ecf9a4e7ba6e15a7e0cdfa7b3~mv2_d_2968_2367_s_2.jpg/v1/fill/w_147,h_117,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9b9551_e1f9893ecf9a4e7ba6e15a7e0cdfa7b3~mv2_d_2968_2367_s_2.jpg)
У турнірі взяв участь вихованець новоселицької школи дзюдо, член збірної України з дзюдо, який зараз тренується у м. Київ, Едуард Штефанеса. У складній боротьбі Едуард став переможцем Кубку України у ваговій категорії до 60 кг. У фінальному 20-секундному двобої він переміг чинного чемпіона Європи в категорії до21 року киянина Делшота Халматова.
Едуард нагороджений кубком, медаллю, дипломом та цінним призом. Вітаємо переможця.
Одразу після Кубку в складі збірної України Едуард поїхав до Польщі, де відбувся Кубок Європи U-21, де наш земляк виборов 5-е місце. Нині чемпіон перебуває у м. Конча-Заспа , де проходить підготовка до наступних змагань.