top of page

Жительок Ванчиківців і Чорнівки ошукали на 52 тисячі

Учора, 21 листопада, до до правоохоронців звернулися дві буковинки, які стали жертвами схеми шахрайства «віддалена робота». Під приводом працевлаштування-онлайн аферисти виманили у 27-річної жительки села Чорнівка майже 30 тисяч гривень, а у 33-річної жительки села Ванчиківці – понад 22 тисячі гривень.

Цього ж дня до поліції звернувся 39-річний чернівчанин, який також став жертвою шахрайства. - ЧИТАЙТЕ НАС В ТЕЛЕГРАМ - Заявник розповів поліцейським, що невідома особа під приводом надання заробітку-онлайн заволоділа його коштами. Чоловік власноруч перерахував понад 187 тисяч гривень на рахунок вказаний нібито «роботодавцем».

Ще дві чернівчанки, віком 33 та 39 років, також бажали додаткового заробітку та перерахували на невідомі рахунки гроші. Старша з жінок втратила понад 90 тисяч гривень, а молодша – майже 50 тисяч гривень.

За всіма фактами незаконного заволодіння коштами громадян шахрайським шляхом слідчі поліції розпочали кримінальні провадження, передбачені статтею 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці рекомендують не спокушатися на вигідні умови так званих онлайн-заробітків. Не довіряйте обіцянкам захмарних прибутків. Перевірте «роботодавців» через пошукові запити в Інтернеті. Та в жодному випадку не перераховуйте гроші на невідомі рахунки, - про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

35 переглядів0 коментарів

Comentarios


bottom of page