top of page

Заплатити штраф за не ввімкнені фари копійками не вдастся

Згідно із законодавством, з 1 жовтня вступають нові правила в переведенні в готівку монетизації

З цього дня виводяться з обороту деякі монети, вводиться нова купюра, українці зобов'язуються їздити за межами міста з включеними фарами, а також змінюються реквізити для сплати податків.

Монети номіналом одна, дві та п'ять копійок перестануть бути платіжним засобом. В НБУ зазначили, що з початку місяця їх будуть виводити з обігу. Також планується виведення монет номіналом 25 копійок, але поки вона залишиться платіжним засобом. Але їх кількість в гаманцях зменшиться: якщо монети потраплять в банк, повертатися в обіг вони не будуть, додали в прес-службі. З 25 жовтня Нацбанк запустить в обіг купюру номіналом в 1000 грн. Їх планують надрукувати 5 млн. штук.

У Державній податковій службі нагадали, що з 1 жовтня зміняться реквізити для оплати податків. Пов'язано це з переходом на IBAN (міжнародний стандарт банківських рахунків).

В патрульній поліції нагадали, що з 1 жовтня всі автомобілі за містом повинні будуть їздити з увімкненими фарами незалежно від видимості і часу доби.

В жовтні українці будуть відпочивати на один день більше. Крім звичайних вихідних, додатковим днем відпочинку буде понеділок 14 жовтня — в цей день відзначається День захисника України і релігійне свято Покрови

Першого числа стартує монетизація пільг на оплату комунальних послуг. У Мінсоцполітики відзначають — паралельно будуть діяти дві системи пільг у грошовій формі (готівкова та безготівкова). Безготівкові кошти отримають усі пільговики в автоматичному режимі, а, щоб отримати "живі" гроші, потрібно буде подати заяву в органи соцзахисту.

В ніч на 27 жовтня Україна повернеться на свій поясний час, який неформально називають "зимовим". У останню жовтневу неділю українцям потрібно буде о четвертій ранку перевести стрілки годинника на одну годину назад.

193 перегляди0 коментарів
bottom of page