top of page

Зеленський приїхав до Чернівців

Сьогодні, 12 квітня, до Чернівців з робочим візитом приїхав Президент України Володимир Зеленський.Про це повідомив глава держави на своїй сторінці у фейсбук.

Зеленський зазначив, що зустрівся з представниками Світового конгресу українців, яка прибула до Чернівців із Бухареста, де відбувається саміт СКУ. У ньому беруть участь понад 200 очільників і представників українських громад із 55 країн світу.

"Обговорили, як активізувати міжнародну підтримку та зберегти увагу світу до України. Важливо, щоб усі наші люди дбали про державу і незалежність", - написав В. Зеленський.

Глава держави наголосив на важливості активної роботи Світового конгресу українців з урядами, парламентами та громадами іноземних країн, щоб забезпечувати міжнародну підтримку України. А також відзначив, що Світовий конгрес українців підтримує освітні програми для українських дітей.

"Я знаю, що у вас є багато освітніх і культурних програм, які ви реалізуєте на різних континентах. Дуже важливо, щоб наші діти, які зараз за кордоном, не втратили українську культуру. Програми, книжки, мова – цей напрям також дуже важливий. Ми хочемо потім повертати наших дітей в Україну та відбудовувати державу", – сказав він.

Зеленський подякував СКУ та громадським організаціям закордонних українців за підтримку нашої країни з початку повномасштабного вторгнення Росії.

Зі свого боку президент Світового конгресу українців Павло Ґрод наголосив, що головна мета сьогодні – перемога України над агресором, і СКУ завжди підтримує нашу державу на цьому шляху.

"Ми всі горді бути українцями. А сьогодні українці стали на першому місці як найхоробріший народ в усьому світі", – зазначив Павло Ґрод.

233 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page