top of page

Змагались волонтери-рятувальники

Сьогодні у Новоселиці на р. Прут відбулися змагання серед волонтерів з порятунку людей на воді.


На відкритті були присутні представники місцевих органів влади та керівництво Управління ДСНС України у Чернівецькій області. Привітали учасників міський голова Марія Нікорич, т.в.о. начальника Управління ДСНС Андрій Андроняк, керівниця «Новоселицької Агенції Економічного розвитку та транскордонної співпраці» Світлана Скрикуляк. Такі змагання проводяться з 2014 року і зазвичай участь у них беруть команди волонтерів не лише з України, а й з інших країн, зокрема цього року планували запросити колег з Румунії та Польщі, що не склалося через пандемію. Тож участь у змаганнях взяли 7 команд, які представлені волонтерами Новоселиччини – Новоселиця, Маршинці, Тарасівці - та командою а з Івано-Франківської області. Щоб перевірити вправність конкурсантів, а також з метою вдосконалення навичок і відпрацювання взаємодії волонтерських рятувальних загонів, учасники змагань проходитимуть естафету.

На дистанції команди на катамаранах долали перешкоди на воді, відпрацювалти навички з порятунку людини на річці, використовуали рятувальну мотузку, надавали домедичну допомогу потерпілому, а ще вибиралися із води під час перекидання катамарану.

В результаті перемогу здобула команда «СПРУТ» м. Новоселиця, на ІІ-му місці – Маршинці, на третьому гості: «Хвилі Черемошу». Заохочувальні нагороди отримала дитяча команда Новоселиці, яка також взяла участь в змаганнях.

70 переглядів0 коментарів
bottom of page