top of page

З січня зарплата лікаря становитиме 20 тисяч гривень, а молодшого медперсоналу – 13,5 тисячі грн.

Підвищення зарплати з 1 січня стосується медпрацівників усіх державних та комунальних закладів охорони здоров'я, повідомляють у МОЗ у вівторок, 18 січня.

"Ця постанова поширюється абсолютно на всіх працівників державних та комунальних закладів охорони здоров'я. Медустанови, що фінансуються за єдиною тарифною сіткою, зобов'язані дотримуватися цієї постанови. Наразі вони отримали право здійснювати доплати до встановленого рівня зарплати більше, ніж передбачені єдиною тарифною сіткою", – йдеться у повідомленні.


МОЗ нагадує, що базова зарплата не менше 20 тисяч гривень встановлена ​​для лікарів (крім лікарів-інтернів), професіоналів з вищою немедичною освітою, які допущені до медичної діяльності в закладах охорони здоров'я.

Базова зарплата не менше 13,5 тисячі гривень виплачуватиметься медсестрам, які здобули таку медичну освіту: професійний молодший бакалавр; фахівець із початковим рівнем (короткий цикл) вищої медичної освіти, (раніше – середня спеціальна освіта); перший (бакалаврський) рівень вищої медичної освіти; магістр з медсестринства.

Зазначається, що вищезгаданий рівень зарплати не фіксований і може бути збільшений керівником медустанови.

383 перегляди0 коментарів
bottom of page