top of page

Карантин у Чернівецькій області продовжили на місяць

Згідно із протоколом позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій всі дії обмежувальних заходів у Чернівецькій області подовжено до 22 червня.

«Вирішили:

Взяти до відома постанову Кабінету Міністрів України № 392 від 20.05.2020 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».

1) Враховуючи результати оцінки поточної епідемічної ситуації у регіоні, продовжити дію обмежувальних заходів, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобіганняпоширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” на всій території Чернівецької області до 22 червня 2020 р.

2) Поінформувати Чернівецьку міську раду, Новодністровську ОТГ, районні ради, районні державні адміністрації про продовження дії постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 на період до 22 червня 2020 року.

2. Органам місцевого самоврядування утворити спільно з відповідними управліннями національної поліції, ДСНС та Держспоживслужби мобільні групи щодо перевірки дотримання умов карантинних заходів, передбачених постановами Кабінету Міністрів № 211, №392 і додатково встановлених органами державної влади та органами місцевого самоврядування в межах компетенції. Покласти відповідальність за роботу мобільних груп на керівників органів місцевого самоврядування. Щоп’ятниці інформувати Управлінню цивільного захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації про результати роботи мобільної групи.», -йдеться у протоколі.

1 173 перегляди0 коментарів
bottom of page