Комбат, маманя...

Сьогодні на сесії районної ради районний військовий комісар Олексій Дишкант поінформував про стан та проблеми щодо забезпечення належного функціонування підрозділу територіальної оборони району та створення при військкоматі Територіального центру комплектування і соціальної підтримки.


Отже, в районі формуватиметься району територіальної оборони, який відбиватиметься від диверсантів у разі початку прямого вторгнення ворогів: охоронятиме важливі об'єкти, виявлятиме шпигунів і зрадників тощо. Поки що формування підрозділу йде досить туго, попри навіть те, що раз на рік його бійцям, які проходитимуть навчання, їздитимуть на стрільби тощо, можуть платити до 8 тис. грн. Більше, аніж на пай. У разі початку активних бойових дій підрозділ територіальної оборони базуватиметься у таборі відпочинку "Калинка". Командиром вказаного формування є голова РДА, на Новоселиччині, відповідно, Євгенія Бойко, а начальником штабу - воєнком.

Як і слід було очікувати, депутат Фолошня поцікавився військовим званням командира, вона, натомість, запросила його на полігон позмагатися у стрільбі з бойової зброї. Батлу швидше за все не буде, Фолошня промовчав. Вакансія командира взводу розвідки вільна.

298 перегляд1 коментар

Інформаційне агентство "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Керівник ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА" Андрій РОМАНЦОВ

+38-099-04-02-007 +38-095-08-33-441

Skype: rayoninfo;  Канал youtube: youtube.com/c/rayoninfo1;  google.com/+rayoninfo1

Email: rayoninfo@yahoo.com;   romashka2009471@gmail.com

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Flickr Социальной Иконка
  • RSS Социальной Иконка