top of page

Комбат, маманя...

Сьогодні на сесії районної ради районний військовий комісар Олексій Дишкант поінформував про стан та проблеми щодо забезпечення належного функціонування підрозділу територіальної оборони району та створення при військкоматі Територіального центру комплектування і соціальної підтримки.


Отже, в районі формуватиметься району територіальної оборони, який відбиватиметься від диверсантів у разі початку прямого вторгнення ворогів: охоронятиме важливі об'єкти, виявлятиме шпигунів і зрадників тощо. Поки що формування підрозділу йде досить туго, попри навіть те, що раз на рік його бійцям, які проходитимуть навчання, їздитимуть на стрільби тощо, можуть платити до 8 тис. грн. Більше, аніж на пай. У разі початку активних бойових дій підрозділ територіальної оборони базуватиметься у таборі відпочинку "Калинка". Командиром вказаного формування є голова РДА, на Новоселиччині, відповідно, Євгенія Бойко, а начальником штабу - воєнком.

Як і слід було очікувати, депутат Фолошня поцікавився військовим званням командира, вона, натомість, запросила його на полігон позмагатися у стрільбі з бойової зброї. Батлу швидше за все не буде, Фолошня промовчав. Вакансія командира взводу розвідки вільна.

302 перегляди1 коментар
bottom of page