Контрабандисти біля Мамалиги "загубили" 4 тис. пачок цигарок

На Буковині прикордонники виявили чергову партію тютюнових виробів, яку зловмисники збиралися переправити за кордон через річку Прут.

Так, вчора, 4 лютого, на українсько-румунському кордоні прикордонники відділу "Мамалига" Чернівецького загону запобігли черговій спробі тютюнової контрабанди. Про появу невідомих групу реагування повідомив прикордонний наряд, що ніс службу на цьому напрямку. Дві особи з ношами за спиною якраз прямували в сторону річки Прут, по середині якої й проходить кордон з Румунією. Зрозумівши, що їх викрито, чоловіки вдались до втечі, покинувши товар на березі річки, за 30 метрів від кордону.

Під час переслідування втікачів прикордонники виявили кілька ящиків з тютюновими виробами. Крім сигарет охоронці кордону знайшли ще й радіостанцію марки "Kenwood", яку загубили втікачі.

Всього у покинутих пакунках прикордонники нарахували 4 тисячі пачок сигарет "Ashima" без марок акцизного збору. Наразі тютюн доставлено до прикордонного підрозділу, а згодом буде передано працівникам Буковинської митниці. Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

1492 перегляд0 коментар

Інформаційне агентство "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Керівник ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА" Андрій РОМАНЦОВ

+38-099-04-02-007 +38-095-08-33-441

Skype: rayoninfo;  Канал youtube: youtube.com/c/rayoninfo1;  google.com/+rayoninfo1

Email: rayoninfo@yahoo.com;   romashka2009471@gmail.com

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Flickr Социальной Иконка
  • RSS Социальной Иконка