top of page

Контрабандисти біля Мамалиги "загубили" 4 тис. пачок цигарок

На Буковині прикордонники виявили чергову партію тютюнових виробів, яку зловмисники збиралися переправити за кордон через річку Прут.

Так, вчора, 4 лютого, на українсько-румунському кордоні прикордонники відділу "Мамалига" Чернівецького загону запобігли черговій спробі тютюнової контрабанди. Про появу невідомих групу реагування повідомив прикордонний наряд, що ніс службу на цьому напрямку. Дві особи з ношами за спиною якраз прямували в сторону річки Прут, по середині якої й проходить кордон з Румунією. Зрозумівши, що їх викрито, чоловіки вдались до втечі, покинувши товар на березі річки, за 30 метрів від кордону.

Під час переслідування втікачів прикордонники виявили кілька ящиків з тютюновими виробами. Крім сигарет охоронці кордону знайшли ще й радіостанцію марки "Kenwood", яку загубили втікачі.

Всього у покинутих пакунках прикордонники нарахували 4 тисячі пачок сигарет "Ashima" без марок акцизного збору. Наразі тютюн доставлено до прикордонного підрозділу, а згодом буде передано працівникам Буковинської митниці. Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

1 497 переглядів0 коментарів
bottom of page