top of page

Лікарка назвала симптоми Омікрону

Пацієнти з новим штамом скаржаться на ломоту в тілі, втому та головний біль. Іноді спостерігається першіння у горлі за відсутності кашлю.

У пацієнтів зі штамом Омікрон відзначаються "незвичайні симптоми", що відрізняються від тих, що були при штамі Дельта. Про це заявила голова Медичної асоціації ПАР Анжеліка Кетзі в ефірі ВВС.

Вона зазначила, що почала помічати зміни симптомів із 18 листопада.

"Все почалося з пацієнта у віці 33 років. Він сказав мені, що останні дні відчуває надзвичайну втому. У нього біль у тілі і трохи болить голова", - сказала Кетзі.

Вона також додала, що в одного пацієнта "першило в горлі", але не було кашлю, він відчував смаки та запахи.

Офіційна статистика показує, що майже три чверті випадків COVID-19, зареєстрованих у Південній Африці останніми днями, було ідентифіковано як Omicron.

"Я абсолютно впевнена, що в багатьох людей у ​​Європі вже є цей вірус", - сказала Кетзі, додавши, що найближчим часом, на її думку, буде зростання випадків захворювання.

Сьогодні стало відомо, що Омікрон виявили вже у 77 країнах. Новий штам поширюється набагато швидше за попередні мутації, що викликає занепокоєння ВООЗ. При цьому поки що зафіксовано лише один летальний випадок після зараження штамом Омікрон.

346 переглядів0 коментарів
bottom of page