top of page

Літак Київ-Чернівці над Хмельниччиною розвернули в зворотньому напрямку

Через складні погодні умови ввечері 10 грудня регулярний пасажирський літак з Києва не долетів до Чернівців, повернувшись до столиці.

Про це molbuk.ua повідомив чернівчанин Микола Куницький.

За його словами, дружина чернівчанина із однорічною дитиною вчора ввечері відправились літаком з Києва до Чернівців.

"Долетіли до Хмельницької області, потім через метеоумови у Чернівцях літак повернувся у Жуляни. Представники авіакомпанії повідомили про перенесення рейсу на сьогодні о 9:00 ранку. А сьогодні в аеропорту немає жодної інформації про цей рейс. Представників авіакомпанії немає. Люди зібралися і не знають, що робити", – сказав пан Микола.

На сайті аеропорту "Чернівці" відсутня інформація про перенесений авіарейс, а на сервісі Flightradar24 вказано, що вчорашній рейс був скасований.

У довідковому бюро аеропорту кореспонденту molbuk.ua підтвердили інформацію про те, що вчора літак до Чернівців не долетів через складні погодні умови. Водночас в аеропорту сказали, що сьогодні очікується приліт цього авіарейсу. Однак, зможе літак відправитись до Чернівців, чи ні – залежить від погодних умов.

"Попередньої інформації щодо можливості відправлення цього літака поки що немає. Тому що ввечері, скоріше за все, погодні умови не дозволять відправитися", – сказав співробітник аеропорту.

314 переглядів0 коментарів
bottom of page