Мамалигівська школа відзначила "золотий" ювілей

5 вересня до Мамалигівської ЗОШ І-ІІІ ступенів завітали гості, колишні випускники, щоб разом з педагогічним колективом школи та учнями відзначити пам’ятну дату в історії навчального закладу – 50-річчя школи, - повідомляє сайт Мамалигівської ОТГ.

З вітальним словом до шкільної родини та гостей свята звернувся директор школи Геннадій Іоніцой. Не залишилось осторонь цієї події і керівництво Мамалигівської ОТГ. Керуюча справами Мамалигівської сільської ради Олена Думініка привітала всіх зі святом та подарувала школі 2 ноутбука від імені Мамалигівської сільської ради. З теплими словами вітань звернулися до присутніх колишній випускник школи, заступник голови Ноаоселицької ОТГ Деомид Шова, голова районної організації профспілки працівників освіти і науки Лілія Єремейко, колишні директори шкіл та інші. Вітання гостей, які прийшли не з порожніми руками, та виступи ведучих перепліталися з чудовою концертною програмою, в якій взяли участь учні та вчителі школи, а також аматори художньої самодіяльності села.

Свято пройшло в теплій привітній атмосфері, а всі присутні були сповнені глибокої радості за свій рідний навчальний заклад.


69 перегляд0 коментар

Інформаційне агентство "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Керівник ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА" Андрій РОМАНЦОВ

+38-099-04-02-007 +38-095-08-33-441

Skype: rayoninfo;  Канал youtube: youtube.com/c/rayoninfo1;  google.com/+rayoninfo1

Email: rayoninfo@yahoo.com;   romashka2009471@gmail.com

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Flickr Социальной Иконка
  • RSS Социальной Иконка