Мандрівка в світ застиглої природи

Найдовші стежини далеких мандрівок починаються з порогу рідної хатинки. Так і наші гуртківці, мріють про далекі невідомі землі, але розуміють, що тільки вивчаючи рідний край, вони зможуть підготуватися до справжніх пригод у майбутньому. Дуже важко пояснювати краєзнавчий або географічний матеріали «на пальцях». Саме тому потрібно шукати наочність. А легше за все її можна знайти в самій природі і … де би Ви думали? Звичайно що в музеях.

Найвідомішим центром природознавства краю є Природничий музей Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича. Саме його обрали для своєї екскурсії гуртківці Новоселицького РЦСТКЕУМ, які працюють на базі Костичанівської ЗОШ та Новоселицького районного ліцею.

В музеї ми познайомилися з представниками тваринного світу в усьому своєму розмаїті. Тут представлена фауна від найменших комах, метеликів, різноманітних птиць до величезних ведмедів, акул та крокодилів. А перлиною серед цих експонатів є скелет блакитного кита довжиною 27 метрів, який має більш ніж півтора століття.

Незабутні враження від екскурсії залишилися назавжди у гуртківців, - зазначила керівник гуртка Новоселицького РЦСТКЕУМ Лупу Діана

68 перегляд0 коментар

Інформаційне агентство "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Керівник ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА" Андрій РОМАНЦОВ

+38-099-04-02-007 +38-095-08-33-441

Skype: rayoninfo;  Канал youtube: youtube.com/c/rayoninfo1;  google.com/+rayoninfo1

Email: rayoninfo@yahoo.com;   romashka2009471@gmail.com

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Flickr Социальной Иконка
  • RSS Социальной Иконка