top of page

Мандрівка в світ застиглої природи

Найдовші стежини далеких мандрівок починаються з порогу рідної хатинки. Так і наші гуртківці, мріють про далекі невідомі землі, але розуміють, що тільки вивчаючи рідний край, вони зможуть підготуватися до справжніх пригод у майбутньому. Дуже важко пояснювати краєзнавчий або географічний матеріали «на пальцях». Саме тому потрібно шукати наочність. А легше за все її можна знайти в самій природі і … де би Ви думали? Звичайно що в музеях.

Найвідомішим центром природознавства краю є Природничий музей Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича. Саме його обрали для своєї екскурсії гуртківці Новоселицького РЦСТКЕУМ, які працюють на базі Костичанівської ЗОШ та Новоселицького районного ліцею.

В музеї ми познайомилися з представниками тваринного світу в усьому своєму розмаїті. Тут представлена фауна від найменших комах, метеликів, різноманітних птиць до величезних ведмедів, акул та крокодилів. А перлиною серед цих експонатів є скелет блакитного кита довжиною 27 метрів, який має більш ніж півтора століття.

Незабутні враження від екскурсії залишилися назавжди у гуртківців, - зазначила керівник гуртка Новоселицького РЦСТКЕУМ Лупу Діана

70 переглядів0 коментарів
bottom of page