top of page

Масштабна аварія в Магалі

На автомобільній трасі у межах населеного пункту Магала Новоселицького району ускладнено рух транспорту внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.

Внаслідок зіткнення вантажівки та легковика дві пасажирки отримали травми. Одна з потерпілих померла у лікарні.

Дорожньо-транспортна пригода сталася 14 лютого приблизно о пів на 9-ту годину вечора. У селі Магала Новоселицького району зіткнулися вантажний автомобіль «DAF» і легковий «Volkswagen Touran».

За попередньою інформацією, транспортні засоби рухалися у попутному напрямку. Коли водій легковика здійснював обгін вантажівки, та раптово повернула вліво. Внаслідок зіткнення травмувалися дві 46-річні пасажирки «Volkswagen Touran». Одна з потерпілих померла під час надання медичної допомоги.

Наразі відомо, що за кермом вантажівки перебував 64-річний громадянин сусідньої держави, а водій та пасажирки легковика є жителями Сумщини.

На місці події працює слідчо-оперативна група Новоселицького відділення поліції. Правоохоронці встановлюють усі обставини дорожньо-транспортної пригоди. За фактом дорожньо-транспортної пригоди відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України.

876 переглядів0 коментарів
bottom of page