«Мій рідний край» Україна»: всі переможці районного етапу

16 травня в районному будинку культури відбувся відбірковий тур всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької національної народної творчості молодих талантів сіл і міст України «Рідний край. Україна».

Фестиваль вперше відбувся у 2006 році в селі Біла, на Кіцманщині, і дав поштовх наступним, які проводилися в місті Чернівці та в усіх районах Чернівецької області. Діти з Новоселицького району також брали участь у конкурсі.

Оцінювало дійство журі:

- Голова журі – Остап Савчук - художній керівник Чернівецької обласної філармонії ім. Д. Гнатюка, лауреат обласної літературно-мистецької премії імені Сидора Воробкевича. Заслужений діяч мистецтв України;

Призові місця у фестивалі-конкурсі здобули:

- ГРАН-ПРІ – Олександріна Іоніцой (Костичанівська музична школа, керівник – Людмила Чебан) номінація «Мистецтво вокалу» вікова категорія від 13-ти до 17-ти років «Національний народний спів», хореографічний колектив «Натхнення» (будинок дитячої творчості, керівник - Олена Топорчан) номінація «Мистецтво хореографії» вікова категорія від 13-ти до 17-ти років «Естрадний танець».

- І місце – Ксенія Дмитрієва (будинок дитячої творчості, керівник Наталія Олійник) номінація «Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво» вікова категорія від 8-ми до 12-ти років «Декоративно-ужиткове національне мистецтво», Юлія Дячук (будинок дитячої творчості, керівник- Ірина Процюк) номінація «Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво» вікова категорія від 8-ми до 12-ти років «Декоративно-ужиткове національне мистецтво», Галина Агратіна (Новоселицька художня школа, викладач - Леся Теуту) номінація «Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво» вікова категорія від 13-ти до 17-ти років «Декоративно-ужиткове національне мистецтво», Марія Гуцуляк (Новоселицька художня школа, викладач - Володимир Теуту) номінація «Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво» вікова категорія від 13-ти до 17-ти років «Декоративно-ужиткове національне мистецтво», Марія Семенюк (Новоселицька художня школа, викладач - Леся Теуту) номінація «Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво» вікова категорія від 13-ти до 17-ти років «Живопис», Ігор Козма (Подвірнянська музична школа, викладач – Олександр Демчучин) номінація «Музичне мистецтво» вікова категорія від 8-ми до 12-ти років «Національні народні інструменти», Юліана Няун (будинок дитячої творчості, керівник – Аліна Маєруца) номінація «Мистецтво вокалу» вікова категорія від 13-ти до 17-ти років «Естрадний спів», Заслужений аматорський ансамбль танцю «Ватра» КУ «Новоселицький районний будинок культури» (керівник – Кароліна Штефанеса) номінація «Мистецтво хореографії» вікова категорія ві 18-ти до 23-ти років «Національний народний танець.

- ІІ місце – Лоредана Рижко (Новоселицька художня школа, викладач - Леся Теуту) номінація «Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво» вікова категорія від 13-ти до 17-ти років «Декоративно-ужиткове національне мистецтво», Ірина Банарюк (Новоселицька художня школа, викладач - Володимир Теуту) номінація «Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво» вікова категорія від 13-ти до 17-ти років «Декоративно-ужиткове національне мистецтво», Ансамбль (Подвірнянська музична школа, викладач – Ольга Коваль) номінація «Музичне мистецтво» вікова категорія від 8-ти до 12-ти років «Національні народні інструменти», Єлизавета Кійовська (Новоселицька музична школа ім..М.Мозгового, викладач – Світлана Мірошниченко) номінація «Музичне мистецтво» вікова категорія від 8-ми до 12-ти років «Клавішні інструменти», Веніамін Паскар(Новоселицька музична школа ім..М.Мозгового, викладач – Тамара Дуда) номінація «Музичне мистецтво» вікова категорія від 13-ти до 17-ти років «Струнні інструменти», Максим Руснак (Новоселицька музична школа ім..М.Мозгового, викладач – Віталій Грицуник) номінація «Музичне мистецтво» вікова категорія від 13-ти до 17-ти років «Національно народні інструменти», Роман Нікітін (Новоселицька музична школа ім..М.Мозгового, викладач – Віктор Кирстя) номінація «Музичне мистецтво» вікова категорія від 13-ти до 17-ти років «Духові та ударні інструменти», Валерія Гуцуляк (будинок дитячої творчості, керівник – Аліна Маєруца) номінація «Мистецтво вокалу» вікова категорія від 13-ти до 17-ти років «Естрадний спів», Анастасія Савчук (будинок дитячої творчості, керівник – Аліна Маєруца) номінація «Мистецтво вокалу» вікова категорія від 13-ти до 17-ти років «Естрадний спів», Анастасія Поштаріца (будинок дитячої творчості, керівник – Ларіса Гуцуляк) номінація «Мистецтво художнього читання» вікова категорія від 13-ти до 17-ти років «Національна поезія», хореографічний колектив «Натхнення» (будинок дитячої творчості, керівник - Олена Топорчан) номінація «Мистецтво хореографії» вікова категорія від 5-ми до 7-ми років «Естрадний танець», хореографічний колектив «Натхнення» (будинок дитячої творчості, керівник - Олена Топорчан) номінація «Мистецтво хореографії» вікова категорія від 8-ми до 12-ти років «Естрадний танець», хореографічний колектив «Черемшина» (будинок дитячої творчості, керівник – Кароліна Штефанеса ) номінація «Мистецтво хореографії» вікова категорія від 8-ти до 12-ти років «Національний народний танець», Валерія Гуцуляк (будинок дитячої творчості, керівник – Ларіса Гуцуляк) номінація «Мистецтво художнього читання» вікова категорія від 17-ти до 23-ти років «Національна поезія», Валентин Неборак (Новоселицький будинок культури, керівник – Любов Бергеу) номінація «Мистецтво художнього читання» вікова категорія від 17-ти до 23-ти років «Національна поезія».

- ІІІ місце - Ганна Скрикуляк (будинок дитячої творчості, керівник- Зінаїда Руснак) номінація «Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво» вікова категорія від 13-ти до 17-ти років «Декоративно-ужиткове національне мистецтво», Валентина Деліон (будинок дитячої творчості, керівник- Зінаїда Руснак) номінація «Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво» вікова категорія від 13-ти до 17-ти років «Декоративно-ужиткове національне мистецтво», Ірина Єнакій (будинок дитячої творчості, керівник - Ірина Процюк) номінація «Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво» вікова категорія від 13-ти до 17-ти років «Декоративно-ужиткове національне мистецтво», Юліана Княгницька (будинок дитячої творчості, керівник- Ірина Процюк) номінація «Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво» вікова категорія від 13-ти до 17-ти років «Декоративно-ужиткове національне мистецтво», Іларія Кожокар (Новоселицька художня школа, викладач – Ольга Дамянова) номінація «Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво» вікова категорія від 13-ти до 17-ти років «Живопис», Сюзанна Фількин та Валерія Маляр (Подвірнянська музична школа, викладач – Інна Маляр) номінація «Музичне мистецтво» вікова категорія від 13-ти до 17-ти років «Клавішні інструменти», Корнелія Руснак (Подвірнянська музична школа, викладач – Василь Долгий) номінація «Музичне мистецтво» вікова категорія від 13-ти до 17-ти років «Струнні інструменти», Давид Житарюк (Новоселицька музична школа ім..М.мозгового, викладач – Ірина Дорошкевич) номінація «Музичне мистецтво» вікова категорія від 13-ти до 17-ти років «Струнні інструменти», Ніколетта Спельчук Валерія Гуцуляк (будинок дитячої творчості, керівник – Аліна Маєруца) номінація «Мистецтво вокалу» вікова категорія від 5-ми до 7-ми років «Естрадний спів», Анастасія Івасюк (будинок дитячої творчості, керівник – Аліна Маєруца) номінація «Мистецтво вокалу» вікова категорія від 8-ми до 12-ти років «Естрадний спів», Олексій Тодеріка (будинок дитячої творчості, керівник – Аліна Маєруца) номінація «Мистецтво вокалу» вікова категорія від 8-ми до 12-ти років «Естрадний спів».

- Грамота за участь - Артем Галкевич (будинок дитячої творчості, керівник – Аліна Маєруца) номінація «Мистецтво вокалу» вікова категорія від 5-ми до 7-ми років «Естрадний спів».

Вітаємо переможців відбіркового туру всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької національної народної творчості молодих талантів сіл і міст України «Рідний край. Україна».


Фото І. Дячук

170 перегляд

Інформаційне агентство "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Керівник ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА" Андрій РОМАНЦОВ

+38-099-04-02-007 +38-095-08-33-441

Skype: rayoninfo;  Канал youtube: youtube.com/c/rayoninfo1;  google.com/+rayoninfo1

Email: rayoninfo@yahoo.com;   romashka2009471@gmail.com

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Flickr Социальной Иконка
  • RSS Социальной Иконка