Відповідне рішення депутати міської ради ОТГ прийняли сьогодні на сесії міської ради.
![](https://static.wixstatic.com/media/9b9551_e3e5d64c957047109a581168fb52754b~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_41,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/9b9551_e3e5d64c957047109a581168fb52754b~mv2.jpg)
Своїм рішенням сесія дала згоду на прийняття зі спільної власності територіальних громад м. Новоселиця та сіл Новоселицького району КУ "Новоселицький районний будинок культури" з 1 січня 2020 року з наступним перетворенням на КУ "Центр культури і дозвілля" Новоселицької громади. На пропозицію депутатів з рішення вилучили штатну кількість осіб. Її визначать пізніше, врахувавши кількість штатних одиниць, необхідну для нормального функціонування установи. Наразі, як зазначалося у виступах, про скорочення не йдеться.
Також приймуть у комунальну власність громади "Новоселицький інклюзивно-ресурсний центр".