top of page

Наближається фронт з дощами і мокрим снігом

До України наближається атмосферний фронт із заходу, який "несе" опади у вигляді дощу та місцями мокрого снігу.

Про це у себе на сторінці у Facebook повідомила синоптик Наталка Діденко.

"До нас йде мокрий сніг! У цій сезонній порі українського клімату перший мокрий сніг – нормальне явище. Цей мокрий сніг завтра буде манюсіньким по території, бо ймовірний лише у північних районах Чернігівщини, Київщини, Сумщини та, ясно, що в Карпатах, але все ж він, цей мокрий сніг, заявить, що з нашим кліматом поки що все більш менш ясно і все йде за календарем", – зазначила вона.

За словами Діденко, 18 листопада до України наблизиться атмосферний фронт із заходу. Він принесе до західних та північних областей опади у вигляді дощу та місцями мокрого снігу.

"Схід, центральна частина та Південь завтра ще побудуть без опадів. Температура повітря найближчої ночі буде низькою, -3-11 градусів. Між іншим, минулої ночі навіть на Київщині спостерігалося 11 градусів морозу. Завтра вдень в Україні очікується +2+8 градусів" – додала синоптик.

За прогнозом синоптика, погода 19-20 листопада в Україні буде переважно некомфортною з опадами та холодним поривчатим вітром.

Нагадаємо, згідно з прогнозом, у другій половині тижня почнеться потепління, морозів не буде ні вдень, ні вночі. Однак українців чекає похмура погода, суцільна хмарність і дощі.

133 перегляди0 коментарів

Comentários


bottom of page