top of page

Нардеп зустрівся з аграріями

Сьогодні, після прийому громадян депутат ВР від 203-го округу Георгій Мазурашу зустрівся з сільгоспвиробниками Новоселицького району.

Головним питанням, яке обговорювали фермери і керівники господарств за нардепом – закон про ринок землі, прийнятий в І-му читанні і проти якого проголосував Георгій Мазурашу. Аграрії подякували депутату і просили внести правки у закон в другому читані. Зокрема, які би обмежили розміри земель, які можна продавати, унеможливити продаж землі іноземцям і «в одні руки», а також можливість скуповувати землі для подальшого перепродажу чи використання не за цільовим призначенням. Крім того, просили внести пропозицію щодо того, щоб закон набрав чинності після того, як будуть прийняті закони і підзаконні акти, які чітко регламентуватимуть ринок землі. Одним із ключових прохань також було посприяти усунути від роботи голову Держгеокадастру та припинити корупційну схему роздачі державних земель по 2 га невідомим особам без погодження з органами місцевого самоврядування.

Нардеп з помічниками всі побажання ретельно занотовували, Георгій Мазурашу пообіцяв внести ці правки під час обговорення проекту Закону у ІІ-му читанні.

324 перегляди0 коментарів
bottom of page