Народному аматорському ансамблю танцю «Міоріца» - 64 роки

22 вересня  2019 року  з нагоди Різдва Пресвятої Богородиці – Храмового свята села Бояни та відзначення 64-ї річниці від дня створення народного аматорського ансамблю танцю «Міоріца» у будинку культури села Бояни  відбувся  багатолюдний святковий концерт.  

Участь у ньому взяли народний аматорський ансамбль танцю «Топорівчанка» (с. Топорівці), ансамблі танцю будинку культури с.  Зелена  Кельменецького району та с. Остриця Магальської об’єднаної територіальної громади, фольклорний  колектив  «Стєжєрєлул» м.  Дарабани  і вокальна група с. Вікову де Сус  Республіки Румунія. А будинок культури села Бояни  представляв народний аматорський  ансамбль танцю «Міоріца» і його  підготовчі студії (керівник – Марія Басараба).

Учасників святкового дійства привітала  виконуюча обов’язки голови Новоселицької районної державної адміністрації  Поп Каріна Юріївна, яка у своєму виступі подякувала  усім за збереження та примноження  народних  звичаїв, традицій, обрядів, народної пісні і танцю,  висловила впевненість у подальшій  розбудові національної культури і обміну набутим досвідом. Вона також вручила Почесну грамоту і цінний подарунок Марії Басарабі,  яка в цей день  відзначала свій день народження.

54 перегляд0 коментар

Інформаційне агентство "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Керівник ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА" Андрій РОМАНЦОВ

+38-099-04-02-007 +38-095-08-33-441

Skype: rayoninfo;  Канал youtube: youtube.com/c/rayoninfo1;  google.com/+rayoninfo1

Email: rayoninfo@yahoo.com;   romashka2009471@gmail.com

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Flickr Социальной Иконка
  • RSS Социальной Иконка